Genel Sağlık Yaşam

Çeşkadan Sağlık Çalışanlarına İkram

ÇEŞME KADIN GİRİŞİM, ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİ (ÇEŞKA), ÇEŞME ALPER ÇİZGENAKAT DEVLET HASTANESİ VE ÇEŞME AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNDEKİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA YİYECEK İKRAMINDA BULUNDU.

Çeşkadan Sağlık Çalışanlarına İkram

Çeşme Kadın Girişim, Üretim ve İşletme Kooperatifi (ÇEŞKA), Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi ve Çeşme Aile Sağlığı Merkezindeki sağlık çalışanlarına yiyecek ikramında bulundu.

Dünyayı sarsan korona virüs salgını ile özveriyle mücadele eden sağlık çalışanlarına destek, Çeşme’de de sürüyor. ÇEŞKA üyesi kadınların ürettiği yiyecekler, ÇEŞKA yöneticileri tarafından Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesine ve Çeşme Aile Sağlığı Merkezine götürülerek sağlık çalışanlarına ikram edildi. ÇEŞKA sosyal medya sayfasında duyurulan ikram ile ilgili şöyle yazıldı; “Tüm dünya olarak içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte bizler evimizde kalırken siz en ön cephede mücadele eden kahramanlarımız oldunuz. Bizler ÇEŞKA anneleri olarak küçük bir şükran göstergesi olarak size bu mütevazi ikramı hazırladık. Gönlümüz ve dualarımız sizlerle. Kooperatifimizin hazırladığı ikramlarımızı devlet hastahanemiz ve sağlık ocağımıza teslim ettik.” Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi sosyal medya sayfasında da bir teşekkür mesajı yayınlandı. Mesajda şöyle denildi; “Yoğun ve özverili çalıştığımız bu günlerde bizleri düşünerek, tüm hastane personeline yemek ve pasta ikramı yapan değerli ÇESKA’ya teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL