TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel

Büyükşehir’den annelere armağan

Üreticiler huzurlu Anneler mutlu

Büyükşehir’den annelere armağan

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi anneler gününde anneleri ve kadın muhtarları sevindirdi. Ayrıca zor günler yaşayan çiçek üreticilerine destek olmak için kooperatiflerden alınan 15 bin saksı karanfil ve dalya çiçeğinin dağıtımı başladı.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Anneler Günü’nü sürpriz çiçeklerle kutluyor.  Koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan çiçek üreticilerini desteklemek için İzmir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından küçük üreticiden alınan 11 bin saksı karanfil ve 4 bin saksı dalya çiçeği annelere armağan ediliyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri 30 ilçede hem kadın muhtarlara hem de annelere ulaştırmak üzere 15 bin saksı çiçeğin dağıtımına başladı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in kutlama mesajı ile birlikte çiçeklerini alan kadın muhtarlar ile anneler İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür ettiler.

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: “Annelerimiz hep mutlu olsun. Bir gün değil her gün onların. Anneler Günü’nde annelerimize ve kadın muhtarlarımıza, üreticilerimizden aldığımız 15 bin saksı çiçeğinin dağıtımına başladık. Üreticimizin de annelerimizin de yüzü birlikte güldü. Annelerimizin ellerinden öperim.” Dedi.

 

Şirinkent Mahalle Muhtarı Ceren Yap: “ Anneler Günü’nde annelerimizi unutmayıp, kooperatiften bu güzel karanfilleri alarak annelerimize gönderen, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e tüm annelerimiz adına teşekkür ederim. Bize bu çiçekleri ileten Yerel hizmetler Şube Müdürümüz Yener Kırmızı ‘ya ayrıca teşekkür ederim. Pazar çıkışı elimizden geldikçe herkese dağıtmaya çalıştık, denk gelip alamayan annelerimizden af diliyor, başta şehit anneleri ve vefat eden annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü şimdiden kutluyorum. İyi ki varsınız.” Dedi

Şirinken Mahalle sakini Melek Yılmaz; balkonuna dikmiş olduğu çiçekleri sosyal medyadan paylaştı. “Benim karanfilim toprakla buluştu. Çiçeklerin kokusu ve anaların selamı; size de ulaşmıştır. Çok teşekkür ederim.” Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL