Genel

Büyükşehir, Cansunun Yüzünü Güldürdü

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, GEÇİRDİĞİ OMURİLİK FELCİ SONRASI TEKERLEKLİ SANDALYEYE BAĞLI OLARAK YAŞAMINI SÜRDÜREN MİLLİ JUDOCU CANSU BUZYÜRÜK’E AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ. TALEBİNİ GERİ ÇEVİRMEYEN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE VE BAŞKAN CENGİZ ERGÜN’E TEŞEKKÜR EDEN BUZYÜRÜK, AKÜLÜ TEKERLEKLİ SANDALYEYLE DAHA RAHAT HAREKET EDEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİ.

Büyükşehir, Cansunun Yüzünü Güldürdü

Manisa Büyükşehir Belediyesi, geçirdiği omurilik felci sonrası tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdüren milli judocu Cansu Buzyürük’e akülü tekerlekli sandalye hediye etti. Talebini geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür eden Buzyürük, akülü tekerlekli sandalyeyle daha rahat hareket edebileceğini söyledi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşların her zaman yanında olan Manisa Büyükşehir Belediyesi, akülü tekerlekli sandalye talebinde bulunan eski milli judocu Cansu Buzyürük’ün isteğini geri çevirmedi. Talep üzerine harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Buzyürük’ün akülü tekerlekli sandalyesini adresine teslim etti. Akülü tekerlekli sandalyesiyle artık daha rahat hareket edebileceğini ifade eden Buzyürük, talebini geri çevirmeyen Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL