TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 219.290
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.626
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.585
Genel

Buca Belediyesi hizmet binasına Filistin bayrağı

BUCA BELEDİYESİ, İSRAİL’İN FİLİSTİN HALKINI HEDEF ALAN SALDIRILARINI KINAMAK İÇİN HİZMET BİNASINA FİLİSTİN BAYRAĞI ASTI. SALDIRILARI KINAYAN BELEDİYE BAŞKANI ERHAN KILIÇ, “HER ZAMAN FİLİSTİN HALKININ YANINDAYDIK, YİNE YANINDAYIZ” DEDİ.

Buca Belediyesi hizmet binasına Filistin bayrağı

Buca Belediyesi, İsrail’in Filistin halkını hedef alan saldırılarını kınamak için hizmet binasına Filistin bayrağı astı. Saldırıları kınayan Belediye Başkanı Erhan Kılıç, “Her zaman Filistin halkının yanındaydık, yine yanındayız” dedi.

İsrail’in Filistin’de sivilleri hedef alan saldırılarına karşı Buca Belediyesi sessiz kalmadı. Saldırılara tepki göstermek, Filistin halkına destek olmak isteyen belediye, hizmet binasına Filistin bayrağı astı.

Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, “Yıllardan beri bitmeyen bir sorunu, yıllardan beri bir halka yapılan eziyeti, bitmeyen zulmü bir kere daha yaşıyoruz. Her zaman Filistin halkının yanındaydık, yine yanındayız. Orada yaşanan insanlık dışı saldırıları şiddetle kınıyoruz. Filistin halkının yanında olduğumuzu gösterebilmek adına belediye hizmet binamıza Filistin bayrağımızı asacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL