BELEDİYELER Genel Siyaset

“Biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik” 

Haber Cenk Özen

“Biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik” 

“Biz millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik” 

Ak Parti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki yaklaşan kongre süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Muhtemelen eylül ayında yapılması planlanan kongre süreci ile alakalı İzmir il Başkanı’nın Bilal Saygılı’nın İzmir için büyük bir şans olduğunu belirten Tiryaki, duruşu ve karakteri ile bize çok büyük bir yol gösterici oluyor.” dedi,

Ak Parti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki devam ettiği açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; Urla’da yeni bir yapılanmaya gideceğiz, daha dinamik ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yıllardır ortaya koyduğu hizmet vizyonuna katkı sağlayacak kadrolarla yola devam edeceğiz ve Ak Parti Urla olarak fiilen ve fiziken Urla’mıza en iyi şekilde hizmet edecek teşkilatımız ile Urlalı hemşehrilerimizle beraber gece gündüz demeden çalışarak Ak Parti’yi Urla’da hak ettiği yere taşıyacağımızdan hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın. Ak Parti’de siyaset yapmak büyük bir onur ve gurur kaynağıdır. Ak Parti bu vesileyle yapılacak olan kongre sürecimizde ince eleyip sık dokuyacağız. Geçmişte yaptığımız hataları asla tekrarlamayacağız. İfadelerini kullandı.

Urla Belediyesi’nin çalışmalarıyla ilgili yaptığı değerlendirmelerde Tiryaki; Urla halkına yapılacak iyi ve güzel işleri Ak Parti olarak her zaman destekleyeceğiz ama Urla’mızın ve halkımızın çıkarına olmayan hiçbir şeyin altında imzamızın olmayacağını belirtmek isterim ve iktidar partisi olarak bütün bu işlerin takipçisi olacağımızdan kimsenin hiçbir şüphesi olmasın. Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği gibi “Biz millete efendi olmaya değil hizmetkâr olmaya geldik” bu vesileyle yaklaşan Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor bütün Urla halkına selam saygı ve hürmetlerimi iletiyorum.” Dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı

Ömer Tiryaki

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL