Genel

Başkan Soyerden Belediye Kiracıları İyi Haber

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER, SOSYAL MEDYA HESABINDAN YAPTIĞI PAYLAŞIM İLE BELEDİYE KİRACILARINDAN İSTEYENLERİN MART, NİSAN VE MAYIS AYI KİRALARINI ERTELEYECEKLERİNİ DUYURDU.

Başkan Soyerden Belediye Kiracıları İyi Haber

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile belediye kiracılarından isteyenlerin Mart, Nisan ve Mayıs ayı kiralarını erteleyeceklerini duyurdu.

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve ülkemizde de görünmeye başlanan korona virüsünün vatandaşlarımıza bulaşmaması için hükümet yetkililerince bir dizi önlemler açıklanırken, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’de sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım ile belediye kiracılarına iyi haberi verdi.

Başkan Soyer’in sosyal medya paylaşımı şu şekilde, “Korona virüs ile mücadele kapsamında esnafımız daha zor duruma düşmesin diye, isteyen kiracılarımızın mart, nisan ve mayıs ayı kiralarını erteliyoruz. Ekonomi yönetimindeki gelişmelere göre gelecekte yeniden değerlendirme yapacağız. Sağlıklı gıdaya erişim çok daha önemli.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL