BELEDİYELER Foto Galeri Genel Siyaset

Başkan Günay, oyunu kullandı ‘oyunu kullan, demokrasiye sahip çık’

Haber merkezi

Başkan Günay, oyunu kullandı ‘oyunu kullan, demokrasiye sahip çık’

Başkan Günay, oyunu kullandı ‘oyunu kullan, demokrasiye sahip çık’

CHP Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay, oyunu Kahramandere Mahallesinde bulunan Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesinde kullandı. Günay, “Seçimler Güzelbahçemiz, İzmirimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Kazanan demokrasi olsun, kazanan Türkiyemiz olsun” dedi.

31 Mart Yerel Seçimleri için yoğun bir maratonunun ardından seçmenler sandık başına giderken, Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Günay ve Eşi Nermin Günay Dr. Güngör Özbek Anadolu Lisesinde bulunan 1055’nolu sandıkta oy kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra bir açıklama yapan Başkan Günay, “Uzun bir maraton sonucunda bugün artık sandığa gidip oyumuzu kullanıyoruz. Bugün ülkemizde bir demokrasi sınavı vereceğiz. Yoğun ve yorucu bir seçim sonrasında bugün halkımız ülkenin kaderini belirleyecek seçim için sandık başına gidiyor. Biz milletin dediği olsun diyoruz. Oyumuzu kullandık. Ülkemize hayırlı olsun. Sandıktan çıkacak sonuca herkesin saygı göstermesini bekliyoruz. Seçimler Güzelbahçemiz, İzmirimiz ve ülkemiz için hayırlı olsun. Umarım olaysız, huzurlu bir seçim olur. Kazanan demokrasi olur, kazanan ülkemiz olur. Halkımızdan tek isteğimiz sandığa gidip oylarını kullanmaları. Bu demokratik hakkı kullanmalarını rica ediyorum. Güzel günlerde buluşmak umuduyla” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL