Genel

Başkan Atay, Chp İl Gençlik Kollarının Etkinliğine Katıldı

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP) AYDIN İL GENÇLİK KOLLARI, CUMHURİYET’İN KURUCUSU GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ÜN 82. ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE VATANDAŞA NUTUK, ATATÜRK TEMALI KİTAP AYRACI VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI.

Başkan Atay, Chp İl Gençlik Kollarının Etkinliğine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın İl Gençlik Kolları, Cumhuriyet’in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82. ölüm yıldönümünde vatandaşa Nutuk, Atatürk temalı kitap ayracı ve Türk Bayrağı dağıttı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Aydın Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleşen, Atatürk’ün resimlerinin de sergilendiği etkinliğe katıldı. CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, Başkan Atay’a etkinlik hakkında bilgi vererek, Nutuk takdim etti. Başkan Atay, Atatürk’ün Nutuk’ta geçen “Büyük ölülere matem gerekmez, fikirlerine bağlılık gerekir” sözünü hatırlatarak, “Mustafa Kemal Atatürk, yok edilen bir halkı kendi toprakları üzerinde dimdik ayağa kaldırarak, çağına uygun bir yaşam kültürü ile donattı. O’nun devrimleri ve fikirleri daima zihnimizde olacak ve ölümsüz fikirleri dün olduğu gibi bugün, yarın ve daima yolumuzu ışıklandıracaktır. Atamızı; siren sesini duyunca çarpan her çocuğun yüreğinde, gençlerin şiir okurken dökülen her bir damla gözyaşında, saygı duruşunda 1 dakika boyunca duran hayatta, kısacası her alanda yaşıyoruz. Tek gerçek varsa; o da Atatürk’ler ölmez” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL