Genel Yaşam

Banka Duvarının İçine Sıkışan Yavru Kedi Kurtarıldı

MANİSA’NIN MERKEZ, ŞEHZADELER İLÇESİNDE BİR BANKANIN DUVARINDAN KEDİ SESLERİ GELMESİ ÜZERİNE OLAY, MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞINA BİLDİRİLDİ. DURUMUN BİLDİRİLMESİ ÜZERİNE OLAY YERİNE GELEN EKİPLER, DUVAR İLE PANEL ARASINA SIKIŞAN YAVRU KEDİYİ MAHSUR KALDIĞI YERDEN KURTARDI.

Banka Duvarının İçine Sıkışan Yavru Kedi Kurtarıldı

Manisa’nın merkez, Şehzadeler ilçesinde bir bankanın duvarından kedi sesleri gelmesi üzerine olay, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bildirildi. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler, duvar ile panel arasına sıkışan yavru kediyi mahsur kaldığı yerden kurtardı.

Manisa’nın Şehzadeler ilçesinde hizmet veren bir bankada duvar ile panel arasına sıkışan yavru kedi, Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından kurtarıldı. Gelen ihbar üzerine olay yerine gelen Manisa Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri, duvar ve panel arasına sıkışan yavru kediyi kurtarmak için uzun uğraşlar verdi. Daha sonra alçıpanı kıran ekipler, kediyi özgürlüğüne kavuşturdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL