TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel

Balçova Sokak Sokak Temizleniyor

İZMİR’İN BALÇOVA İLÇESİNDE, KORONA VİRÜSÜNE KARŞI ÖNLEMLER ARTARKEN, BELEDİYE EKİPLERİ TÜM SOKAKLARI HEM YIKIYOR HEM DE DEZENFEKTE EDİYOR.

Balçova Sokak Sokak Temizleniyor

İzmir’in Balçova ilçesinde, korona virüsüne karşı önlemler artarken, belediye ekipleri tüm sokakları hem yıkıyor hem de dezenfekte ediyor.

Korona virüsü salgını her geçen gün şiddetini artırırken, halk sağlığını korumak amacıyla alınan önlemlerde artırılıyor. Balçova Belediyesi de, virüsün yayılmasını engellemek amacıyla tüm sokaklarda yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor. Fen işleri, temizlik işleri ve park bahçe müdürlüğüne bağlı ekipler, yolları özel solüsyonlu sular ile yıkarken, özel kıyafetli ekiplerde dezenfeksiyon işlemi yapıyor.

Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya da, yapılan çalışmaları denetledi. Çalkaya, “Mesai arkadaşlarım, gece gündüz demeden temizlik çalışmalarına devam ediyor. Hepsini tek tek kutluyorum. Vatandaşlarımızın balkonlarından arkadaşlarımı alkışlaması bizim için çok anlamlı. Balçova halkından bir ricamız daha var; bu olağanüstü günlerde çevre temizliğine çok dikkat etsinler. Gördükleri aksaklıkları bize hemen iletsinler” diye konuştu.

Sosyal hizmetlere de devam ettiklerinin altını çizen Başkan Çalkaya, “Yanında bakacak kimsesi olmayan 700 vatandaşımıza günlük sıcak yemek veriyoruz. Semt evlerimiz, mahallelerinde olan vatandaşlarımız ile sürekli irtibat halinde. Bu zor günlerde kimseyi aç ve açıkta bırakmayacağız. Birlikte bu zor günleri aşacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL