Genel Gündem Son Dakika

Bakan Soylu İzmir’de

BAZI ZİYARETLER İÇİN İZMİR’E GELEN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, İZMİR VALİLİĞİNDE DÜZENLENEN İZMİR GÜVENLİK TOPLANTISINA KATILDI.

Bakan Soylu İzmir’de

Bazı ziyaretler için İzmir’e gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir Valiliğinde düzenlenen İzmir Güvenlik Toplantısına katıldı.

Sabah saatlerinde İzmir’e gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, il protokolü tarafından karşılandıktan sonra İzmir Valiliğine geldi. İzmir Valiliğinde şeref defterini imzalayan Bakan Soylu, daha sonra İzmir Güvenlik Toplantısına katıldı. İzmir Güvenlik Toplantısına başkanlık eden Soylu, daha sonra kentte bazı ziyaretlerde bulunacak.

Soylu’nun İzmir Valiliğini ziyaretinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hazma Dağ, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ile MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin de yer aldı.

BAZI ZİYARETLER İÇİN İZMİR’E GELEN İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, İZMİR VALİLİĞİNDE DÜZENLENEN İZMİR GÜVENLİK TOPLANTISINA KATILDI. (ALİ GÖZETEN – SİNAN YENİÇERİ/İZMİR-İHA)
Bazı ziyaretler için İzmir’e gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir Valiliğinde düzenlenen İzmir Güvenlik Toplantısına katıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL