TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Genel

Aydın’ın Köşk ilçesi’nde Dinamik Denetim Süreci Toplantısı yapıldı.

Köşk Kaymakamı Başkanlığında covid-19 dinamik denetim süreci hakkında durum değerlendirme toplantısı yapıldı. Kaymakam Önder Can tarafından toplantıya katılanlara Köşk’te alınacak önlemler ve uygulamalar hakkında bilgi verildi. Covid-19 Dinamik Denetim Süreci..

Aydın’ın Köşk ilçesi’nde Dinamik Denetim Süreci Toplantısı yapıldı.

Köşk Kaymakamı Başkanlığında covid-19 dinamik denetim süreci hakkında durum değerlendirme toplantısı yapıldı. Kaymakam Önder Can tarafından toplantıya katılanlara Köşk’te alınacak önlemler ve uygulamalar hakkında bilgi verildi.

Covid-19 Dinamik Denetim Süreci kapsamında Sn. Kaymakam Önder CAN’ın başkanlığında; Kösk Belediye Başkanı Sn. Nuri GÜLER’in, daire amirlerinin ve STK temsilcilerinin katılımlarıyla denetim sürecinin hassasiyetle yürütülmesi için toplantı yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL