Genel

Aydın’ın Köşk İlçesinde Çanakkale Zaferi ve Aziz Şehitlerimiz Dualarla Anıldı

Köşk Kaymakamı Sn. Osman Kural ve Köşk Belediye Başkanı Sn Nuri Güler, Cumhuriyet Başsavcısı,  Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Siyasi Parti, sivil toplum örgütü Başkan ve yöneticileri ,Daire Amirleri, Gazi ve..

Aydın’ın Köşk İlçesinde Çanakkale Zaferi ve Aziz Şehitlerimiz Dualarla Anıldı

Köşk Kaymakamı Sn. Osman Kural ve Köşk Belediye Başkanı Sn Nuri Güler, Cumhuriyet Başsavcısı,  Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, Siyasi Parti, sivil toplum örgütü Başkan ve yöneticileri ,Daire Amirleri, Gazi ve şehit yakınları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar ile birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sundular. Daha sonra Karatepe Şehitlik camiinde aziz Şehitlerimizin ruhları için düzenlenen Kuran-ı Kerim tilavetine iştirak ettiler. Sonrasında Serdaroğlu mahallemizde 1995 yılında Şırnak’ta Şehitlik mertebesine erişen Hasan Bingöllü’nün çok kıymetli annesi Beyaz Bingöllü şehitimizin Annesini ziyaret ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL