Son Dakika

Aydın’dan 10 araç ile 50 kişilik ekip yola çıktı

İbrahim Kılınç AYDIN (İHA) – İzmir’de meydana gelen depremin yaralarını sarmak için Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait 10 araç ile 50 kişilik ekip yola çıktı. Ekipler İzmir’deki depremzedelere kumanya, maske ve..

Aydın’dan 10 araç ile 50 kişilik ekip yola çıktı

İbrahim Kılınç
AYDIN (İHA) – İzmir’de meydana gelen depremin yaralarını sarmak için Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait 10 araç ile 50 kişilik ekip yola çıktı. Ekipler İzmir’deki depremzedelere kumanya, maske ve dezenfektan gibi ihtiyaç malzemesi dağıtacak.
Konuyla ilgili açıklama yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçoğlu, “Depremden etkilenen bölgelere kumanya, su, maske ve dezenfektan ulaştırmak üzere 10 aracımız ve 50 kişilik ekibimiz yola çıkmıştır. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

AYDIN’DAN 10 ARAÇ İLE 50 KİŞİLİK EKİP YOLA ÇIKTI
İZMİR’DE MEYDANA GELEN DEPREMİN YARALARINI SARMAK İÇİN AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE AİT 10 ARAÇ İLE 50 KİŞİLİK EKİP YOLA ÇIKTI. EKİPLER İZMİR’DEKİ DEPREMZEDELERE KUMANYA, MASKE VE DEZENFEKTAN GİBİ İHTİYAÇ MALZEMESİ DAĞITACAK. (İBRAHİM KILINÇ/AYDIN-İHA)
İzmir’de meydana gelen depremin yaralarını sarmak için Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait 10 araç ile 50 kişilik ekip yola çıktı. Ekipler İzmir’deki depremzedelere kumanya, maske ve dezenfektan gibi ihtiyaç malzemesi dağıtacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL