TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel Gündem Yaşam

Aydında Trafik Haftası Etkinliği

AYDIN’DA TRAFİK HAFTASI ETKİNLİĞİ

Aydında Trafik Haftası Etkinliği

Aydın’ın Efeler ilçesinde, polis ekipleri Karayolu Güvenliği Trafik Haftası kapsamında sürücüleri bilgilendirdi.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de etkisini gösteren Korona virüsü (Kovid-19) salgınını dolayısıyla uygulanan tedbirler kapsamında 02-08 Mayıs 2020 tarihleri arasında düzenlenen Karayolu Güvenliği Trafik Haftası etkinlikleri bu yıl “Evdeyim ama trafik kuralları aklımda” sloganı ile kutlandı.

Aydın’ın Efeler ilçesinde iki ayrı noktada Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik ekipleri tarafından yapılan uygulamada durdurulan sürücülere bilgilendirmede bulunulup, maske, broşür ve çeşitli hediyeler verildi.

Aydın Trafik Denetleme Şube Müdürü Ahmet Ali Gündoğdu, etkinlikle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Aydın’da bir hafta boyunca çeşitli etkinliklere imza attık. Bugün de haftamızın son günü olması hasebiyle böyle bir etkinlik yapmayı planladık. Şehrimizin farklı noktalarında uygulamalar yaptık. Özellikle kırmızı ışık ve motosikletle ilgili, yaya öncelikli trafik yılı ile ilgili denetimlerimizi arttırdık. Aydın’da trafik kazalarının birçoğunun özellikle yaya kaynaklı ve motosiklet ağırlıklı olduğu gözükmekte. Lütfen vatandaşlarımız trafik kurallarına riayet etsinler” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL