Genel Sağlık

Aydında Sağlık Hizmetleri Temel Eğitim Programı Başladı

Aydında Sağlık Hizmetleri Temel Eğitim Programı Başladı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Hizmetleri ve Eğitim Dairesi Başkanlığı koordinasyonunda “Birinci Basamak Sağlık Hizmetleri Temel Eğitimi” Aydın’da başladı.

Eğitim, Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aslı Candal, Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Filiz Abacıgil ve Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Toplum Sağlığı Hizmetleri ve Eğitim Dairesi Başkanı Dr. Aslıhan Külekçi Uğur’un konuşmalarıyla başladı.

24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında devam edecek olan eğitim programı birinci basamak sağlık hizmeti yürüten, il ve ilçe sağlık müdürlüğü ve toplum sağlığı merkezinde çalışan diş hekimi ve hekimlere 5 gün, diğer sağlık personeline ise 3 gün olmak üzere uygulanacak. Eğitime Denizli, Uşak, Manisa, İzmir, Muğla Aydın illerinden 45 hekim ile 54 sağlık çalışanı katılıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL