Genel Sağlık

Ak Partili Kadınlardan Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

URLA AK PARTİ KADIN KOLLARI YÜRÜTME KURULU ÜYELERİ, PANDEMİ SEBEBİYLE YOĞUN ÇALIŞMA TEMPOSU İÇERİSİNDE OLAN URLA DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİNDE BULUNDU.

Ak Partili Kadınlardan Sağlık Çalışanlarına Moral Ziyareti

Urla AK Parti Kadın Kolları Yürütme Kurulu Üyeleri, pandemi sebebiyle yoğun çalışma temposu içerisinde olan Urla Devlet Hastanesi çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu.

AK Partili kadınlar, hastane personeline kendi elleriyle hazırladıkları yiyeceklerden ikram ettiler. Sağlık çalışanları ile sohbet ederek moral veren kadınlar, daha sonra Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Adıgüzel Demirel ile makamında bir araya geldiler.

AK Parti Urla Kadın Kolları Başkanı Didem Doğan, ”Pandemi sürecinde maske, mesafe, temizlik kurallarına uyarak üyelerimizle Urla Devlet Hastanesi çalışanlarına ziyarette bulunduk. Bu zor günlerde bir nebze de olsa yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve teşekkür etmek istedik. İkramlarımızı kendilerine sunduk. Yoğun çalışmalarının arasında bizlere zaman ayıran başta Başhekimimiz Sayın Adıgüzel Demirel hocamıza ve tüm ekibine teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL