Dünya Genel Siyaset Spor

AK Partili Ahmet Aydın Seferihisarlı Dünya Şampiyonu’nu Makamında Ağırladı

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Dünya Şampiyonu’nu ailesi ile beraber makamında ağırladı. 2 Ekim’de İtalya’da düzenlenen İşitme Engelliler Kadın Voleybol Dünya Şampiyonası finalinde, İtalya’yı 3-2 yenerek altın madalya’yı..

AK Partili Ahmet Aydın Seferihisarlı Dünya Şampiyonu’nu Makamında Ağırladı

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Dünya Şampiyonu’nu ailesi ile beraber makamında ağırladı. 2 Ekim’de İtalya’da düzenlenen İşitme Engelliler Kadın Voleybol Dünya Şampiyonası finalinde, İtalya’yı 3-2 yenerek altın madalya’yı ülkemize getirip Türk Milleti’ne büyük gurur yaşatan galibiyetin mimarlarından, İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takım sporcusu Gamze Çokgenç’i ailesi ile beraber makamında ağırlayan Başkan Aydın, başarılarından dolayı kendisine ve takım arkadaşlarına teşekkür etti.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ”Dünya Şampiyonu İşitme Engelliler Kadın Voleybol Milli Takımımızın oyuncusu olan hemşehrimiz Sayın Gamze Çokgenç’i ve değerli ailesini ilçe binamızda ağırladık. Spora olan sevginin ve çalışma azminin yanına aile desteği de eklenince ortaya böyle başarılar çıkıyor. Sevgili Gamze’ye ve değerli ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

Seferihisar Haber

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL