TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel Siyaset

Ak Parti Siyaset Akademisi Aydında Başladı

AK PARTİ GENEL MERKEZ AR-GE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN 19’UNCU SİYASET AKADEMİSİ AYDIN’DA BAŞLADI.

Ak Parti Siyaset Akademisi Aydında Başladı

AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkanlığı tarafından düzenlenen 19. Siyaset Akademisi, Aydın’da başladı.

Efeler Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda açılışı yapılan 19’uncu dönem Siyaset Akademisi’nin ilk dersi Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Fatih Akbaba ve Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel tarafından verildi. Öğretim Görevlisi Fatih Akbaba, 3 yıl önce Aydın Siyaset Akademisi’nin ilk dersini verdiğini belirterek yeniden Aydın’da olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Akbaba, ’İrfan’ dersinde şair Mehmet Akif Ersoy’un hayatını anlattı.

Siyaset Akademisi’nin açılışında konuşan AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen,”Geçen hafta Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün katılımıyla Siyaset Akademisi’nin açılışını yapacaktık ancak Suriye’nin İdlib kentinde askerlerimize yönelik yapılan saldırı dolayısıyla bakan beyin programı iptal oldu. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük önem verdiği Siyaset Akademisi tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de başladı. Eğitimler boyunca önem li isimleri ağırlayacağız. Toplamda 8 hafta sürecek eğitimlerimizi başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifika verilecek. Eğitim programımıza da yoğun bir katılım oldu. Aydınlılara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyor, 19’uncu dönem Siyaset Akademisi’nin ilimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL