Genel

Adalet Partisi Urla İlçe Başkanlığı

Adalet Partisi Urla İlçe Başkanlığı

14/07/1979 İzmir-Urla doğumlu İlk ve orta okul Güzelbahçe Ali Bayırlar ilköğretim okulu Lise Urla çok programlı lisesi Halen Urla Çamlıçayda ikamet etmekte olup Evli ve iki çocuk babası Kendi işiyle uğraşmakta pvc doğrama sektöründe Yılmazpen işyeri sahibi Yaklaşık bir yıldır Adalet partisi İzmir/Urla ilçe Başkanı Olarak görev yapmaktayım.

Urlayı hak ettiği yere taşımak ve İzmir’in değerli bir ilçesi olduğunu göstermek için var gücümüzle yönetim kurulu üyelerim ve değerli partili hemşehrilerimle çalışmaya adayız. Son zamanlarda güzel Urla mızın düşmüş olduğu siyasi çıkmazı üzülerek yakından takip ediyoruz. Değerli Saygın kültürlü eğitimli urlalı hemşehrilerimize layık olduğu saygın ve katılımcı yönetim şeklini vermeye hazırız, oylarına talibiz. Urla da çocuklarımızın yarınları için Adalet Partisi olarak hemşehrilerimizin emrindeyiz. Sözümüz sözdür.

Ramazan Bayramının Ülkemiz ve milletimiz adına barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini canı gönülden dilerim.

Urla Adalet Partisi Başkanı Kemal YILMAZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL