TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.846
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.955
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 84
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.186
Genel

İzmir kent genelinde denetimler sıklaştırıldı

Haber Bedri Yalçın

İzmir kent genelinde denetimler sıklaştırıldı

İzmir kent genelinde koronavirüs önlemleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili  İzmir il Emniyet Müdürlüğüne bağlı Emniyet Güçleri tarafından  anlık uygulamalar yapıldı.

Sokaktaki araç sürücüleri durdurularak, maske, mesafe ve izin belgeleri kontrol edildi. Emniyet Güçleri tarafından; Vatandaşların cezai işlemlere maruz kalmamaları için sokak kısıtlamalarına harfiyen uymaları, sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olmayan vatandaşların, yürüme mesafesindeki yerlerden belirlenmiş saatlerde alış veriş yapmaları gerektiği aktarıldı.Kurallara uymayan, izin belgesi olmadan dışarıda gezen ya da yapılan kontrollerde  ikametgah adreslerinin yürüme mesafesinden uzak olduğu tespit edilen vatandaşlara cezai işlem yapıldı.Emniyet Güçleri kontroller sırasında durdurulan araçlardaki vatandaşların  Ramazan Bayramını da kutlamayı unutmadılar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL