TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
Genel

Anneler Gününü Unutmadılar

HABER CENK ÖZEN

Anneler Gününü Unutmadılar

İçişleri Bakanlığı tarafından en iyi narkotik polisi anne projesi kapsamında başlatılan  bilgilendirme ve farkındalık uyandırmak amaçlı proje hayata geçirildi.

Tüm illerde uygulanmaya başlanan proje için İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’de çalışmalara başladı. Projenin sonunda; anneler gününde şehit anneleri ve emekleri ve özverili çalışmaları takdir toplayan sağlık çalışanı anneleri ile tüm annelere ulaşılması hedefleniyor. İzmir Narkotik Şube Müdürlüğü Personelleri ziyaret ettikleri annelerimize çiçek ve bilgilendirme broşürleri dağıtarak, anneler günlerini kutladılar. Karşılarında Emniyet Güçlerini ellerinde çiçeklerle gören annelerin yüzleri gülücüklerle doldu. Mutlulukları görülmeye değerdi.

Bu güzel çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL