TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 259.196
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.332
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 79
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.107
Genel

Yazarımız Önder Şengüler’e paha biçilemez ödül

Haber Cenk Özen

Yazarımız Önder Şengüler’e paha biçilemez ödül

Urla Can Tv Radyo Haber Sitesi Kıymetli Yazarı Önder Şengüler, Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç tarafından verilen plaketle ödüllendirildi. Yazarımız ve ortağı tarafından Urla Şehit Kemal İlkokulu “Bileşimde Üretim Atölyesi” adına  çocuklar için yeni yapılan atölyeye katkıda bulunulmuştu. Atölye bir hafta önce Urla Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Murtaza Dayanç tarafından, Urla Milli Eğitim Müdürü, Urla Şehit Kemal İlkokulu Müdürü ve geleceğimizin teminatı çocuklarımızın katılımları ile kurdelesi kesilerek hizmete açılmıştı.

Kıymetli yazarımız Şengüler ve değerli ortağı Ümit Arslan:” Eylem Grup A.Ş. şirketi olarak eğitime katkılarının devam edeceğini bu konuda gelen talepleri firma olarak değerlendireceklerini, çocuklarımız için yapılacak her şeyde elimizden gelenin fazlasını vermeye her zaman hazırız” dedi. Biz de kıymetli yazarımız ve değerli ortağının hiçbir karşılık beklemeden çocuklarımız için yaptıkları yatırımlar için çok teşekkür ederiz.

Şehit Kemal İlkokulu’nda Bilişimle Üretim Atölyesi açıldı

Belediye Başkan V. Kaymakam Murtaza Dayanç, Şehit Kemal İlkokulu’nda kurulan Bilişimle Üretim Atölyesi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Bilişimle Üretim Proje Okulları arasına girmeye hak kazanan Şehit Kemal İlkokulu’nda önümüzde ki eğitim öğretim yılından itibaren robotik kodlama dersi verilmeye başlanacak. Atölyenin açılış kurdelesini İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Okul Müdürü ile birlikte kesen Dayanç; “Eğitim bizlerin her zaman önceliği olmuştur. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın daha iyi koşullarda eğitim alması için elimizden geleni yapacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.

URLA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEK

İzmir’de 13 okul arasında yer alan Şehit Kemal İlkokulu, PIRLS 2021 Uluslararası Okuma Becerilerinde Gelişim Araştırması sınavında ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Haziran sonunda yapılacak olan yarışmada öğrencilerimize başarılar dileriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL