Genel

Eski MHP Urla İlçe Başkanı Taşoku Başhekim Koçak’ a hoş geldin ziyareti

Eski MHP Urla İlçe Başkanı Taşoku Başhekim Koçak’ a hoş geldin ziyareti

Eski MHP Urla İlçe Başkanı İşadamı İsmail Taşoku ve Karataş Haber AJANSI Genel Yayın Yönetmeni Bahri Karataş, Urla Devlet Hastanesi’ne Başhekimi olarak atanan Dr. Ömer Koçak’ı makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Taşoku, önceden görev yaptığı hastanelerdeki başarılı hizmetleriyle tanınan Başhekim Koçak’ a hastanedeki sorunları ve vatandaşları canından bezdiren Özbek Kavşağında ki trafik sıkışıklığını biran önce çözülmesi için öneride bulundu.

 

Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Koçak’ ta göreve yeni başladığını, hastane içinde birçok aksaklıkların olduğunu dile getirerek, sorunlara en kısa sürede çözüm üreteceğini belirtti. Kavşaktaki trafik sıkışıklığının çözümü için Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Murtaza Dayanç ile görüşeceğini, hastanenin arka kısmına yeni ek hizmet binası projesinin kısa sürede inşaatına başlanacağını ve bitmesiyle  buranın “Bölge Hastanesi” olacağı müjdesini verdi.

 

Taşoku ve Karataş, Başhekim Koçak’ a bilgilendirme ve nezaketinden dolayı teşekkür etti. İsmail Taşoku, yeni Başhekim Koçak’  Urla’da güzel işlere imza atacağını ve hastanedeki aksaklıkların kısa sürede çözümleyeceğini ve Urla halkına daha iyi sağlık hizmeti sunacağını kuşkusunun olmadığını söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL