TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.238
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.143
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 57
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.214
Genel Köşe Yazıları

DÜN MAFYA BABASI BUGÜN SİYASİ MÜLTECİ

Önder Şengüler Yazdı

DÜN MAFYA BABASI BUGÜN SİYASİ MÜLTECİ

Değerli okurlarım hepinize saygılarımı sunuyorum. Geçen yıl Serkan Kurtuluş isimli organize suç örgütü lideri olarak tanıdığımız bir kişinin youtube kanallarında Devlet büyüklerimizi zan altında bırakan açıklamaları ile başlayan bu süreç bugün Sedat Peker ile devam ediyor. Şimdi bu dünün mafya babaları , organize suç örgütü liderleri bugün Hükümeti , Devleti , Devlet büyüklerini suçluyorlar mesnetsiz iftiralar ile Türkiye Cumhuriyeti’ni Uluslararası arena da zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Peki amaçları nedir?

1980 ve 1990’lı yılları hatırlayanlarımız vardır. Kürt kökenli vatandaşlarımız bu yıllarda Avrupa’ya göç etmek , orada çalışmak için kaçak yollar ile geçiş yaparlardı. Avrupa’ya kaçak giden Kürt kökenli vatandaşlarımız yakalanınca “Biz kürdüz , Türkiye Cumhuriyeti bize baskı yapıyor , bizi öldürüyor , ölümle tehdit ediyor. Geri dönmek istemiyoruz” diyerek siyasi mülteci oluyorlardı. Uluslararası Hukuk ve BM’nin bu konuda hassasiyetleri vardır. Kişi bu hakkını kullanmak isterse gittiği Ülke onu geri gönderemiyor. En fazla sınır dışı ediyor ancak Türkiye’ye iade etmiyorlar. Uluslararası Hukukta böyle işliyor bu konu. Bu durumada SİYASİ MÜLTECİ deniliyor. Kişinin böyle bir hakkı var ancak bu hak Devletinize ihanettir. Devletinizi uluslararası arenada küçük düşürmektir. Tüm vatandaşlık haklarınızdan feragat etmek demektir. Bana göre bu yalana sarılan kişi vatan hainidir.

Düne kadar gerek özel ortamlarda , gerekse meydanlarda Türk’lük vurgusu yapan , ülkücülük naraları atan , herşey vatan için herşey Devlet için diye gezinen son zamanların sosyal medya fenomeni , dünün Mafya babalarıda şimdi kendilerini Siyasi Mülteci olarak tanımlıyorlar. İşledikleri suçlar sebebiyle Ülkerine gelemiyorlar. Gelirler ise yargılanacaklar ve cezaevine girecekler. Korkusuz olduklarını beyan eden bu kişiler Hapishaneye girmekten korkup kaçıyorlar. Kendilerine güvenli Ülke bulabilmek içinde Türkiye Cumhuriyetini Uluslararası Arena’da küçük düşürmeye , suçlamaya başlayıp ardından kaldıkları Ülke’ye diyorlar ki “biz konuştuk , bizi geri yollarsanız Türkiye’de can güvenliğimiz yok , bu sebeple sizden siyasi mülteci olarak kabul edilmemizi istiyoruz.”

Şimdi düne kadar laf ettiğiniz Pkk sempatizanlarından , fetöcülerden ne farkınız kaldı? Bütün gün Devlet , Millet , Sakarya muhabbeti yapıp sokaklarda gezdiniz. İşler ters gidince “Bakan hırsız , başbakan hırsız , oğulları kaçakçı , yeğenleri yolsuzluk yapıyor” peki tamam sizin dediğiniz gibi olsunda kanıt var mı? YOK! Belge var mı? YOK! Eee ne var? Mış , muş , dedikodu , iftira , kumpas. Hedefte ne var? Can güvenliği , siyasi mülteci olmak , YARGILANMAMAK.

Nerede kaldı sizin babalığınız , nerede kaldı sizin vatanseverliğiniz. Birde diyorlar ki “ Biz Devlete , makama hakaret etmeyiz!” En çok ta buna gülüyorum işte. Devlet büyüklerimizin , yöneticilerimizin , Bakanlarımızın hepsi bir şebekeye mensup diyorsun ama ben Devlete , makama saygılıyım laf söylemem diyorsunuz. Bende hadi ordan diyorum.

Bakınız Türkiye eski Türkiye değil! Bugün sedat peker videosunu izlediğimizde haykırışlarıma şahit olduk. Diyor ki “ hangi ülkeye gitsem deport , deport , deport bana gidecek ülke bırakmadınız” işte bu durum Türkiye’nin gücüdür arkadaşlar. Hiç bir Ülke Türkiye ile arasını bozmak istemiyor. Hepsi sınır dışı ediyor ve yolluyor. Bana gidecek ülke listesi verin oraya gideyim nereye gitsem 3 gün sonra polisler kapımda sözü çok önemli bir yaptırım gücüdür. Bence Devletimiz ile gurur duymalıyız. Birisi Arjantin’de cezaevinden çıkamıyor diğeri ise ülke ülke gezip en sonunda isyan bayrağını açıyor yeter beni mahvettiniz diyor.

Sedat Peker dünyanın en büyük uyuşturucu sevkiyatlarının Türkiye’den yapıldığını iddia ediyor. Peki sedat peker dediğin gibi ise madem ki! Dünyada bir çok ülke bizim açığımızı arıyor iken onlar bir şey bulamıyor ama sen herşeyi biliyorsun öyle mi? Bu iddialara inanan insanlar var en çok ta buna gülüyorum arkadaşlar. Kolombiya’dan , Venezuella’dan Türkiye’ye uyuşturucu sevkiyatlarını Devlet’i yönetenlerin akrabaları yapacak. Dünya’da bizi izleyecek öyle mi?

MOSSAD İSRAİL
MSS ÇİN
NSA AMERİKA
CIA AMERİKA
MOİS İRAN
FSB RUSYA
MI6 İNGİLTERE
GRU RUSYA
RAW HİNSİDTAN
MİT TÜRKİYE
BND ALMANYA
CSIS KANADA

Yukarıda saydığım İstihbarat Örgütleri Dünya’nın en büyük İstihbarat servisleridir. Kapatın tüm bu istihbarat servislerini! Baksanıza Sedat Peker’in bildiklerini bunlar bilmiyormuş. Boşu boşuna bu kadar adam Dünya’yı izliyor geziyorlar. Arkadaşlar Uluslararası arena’da bir Devlet böyle bir uyuşturucu trafiğine dahil olsa bu istihbarat örgütleri bunları anında servis eder ve o Ülke’nin yöneticiler derhal yargılanır görevden uzaklaştırılır. Yıl olmuş 2021 tüm dünya izleniyor uydular yardımıyla. Her yerde istihbarat servisleri cirt atıyor ama Sedat Peker’den öğreniyoruz her şeyi!!! Daha da ilginç olanı buna inanan bir kitle ile aynı Ülke’de yaşıyorum…

Arkadaşlar Devletimize güvenmeliyiz , cesur olmalıyız , cesur hareket etmeliyiz. Olaylara mantıkla yaklaşmalıyız. Ülke , ülke yanında 20 kişiyle kaçmak çok maliyetli bir iştir. Bırakın kaçmayı evinizde 20 kişi misafir edin bakın ne kadar paranız gider. Bu adamlar ülke , ülke geziyor saraylarda yaşıyor , özel uçaklar emirlerinde sorsanız vergi levhanız var mı? Yok. Ne iş yaptıkları belli değil ama finansman sıkıntıları hiç yok! Demek ki beslendikleri kanallar , bağlantılar var. Buna göre yorumlayın , buna göre tartın.

Bir sözümde Ulusal yazarlara! Bu yazdığım yazıyı yazmak ulusal kanallarda bunları konuşmak çok mu zor? İnsanları aydınlatsanız , bu kadar istihbaratın bilmediği konuları sedat peker mi bilecek diye yazsanız! Olmaz mı? Sessizce olup biteni izliyorlar bir çoğu.

Hepinize hayırlı haftalar dilerim , kalın sağlıcakla…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL