Turkiye - Süper Lig
Yılport Samsunspor
20:00
Çaykur Rizespor
Turkiye - 1. Lig
Altay
20:00
Giresunspor
Kulüp Hazırlık Maçları
9 de Julio de Rio Tercero
04:30
Club Deportivo Independiente de Rio Tercero
FC SKA-Khabarovsk
11:00 1 : 1 MS
MS
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
Paide Linnameeskond
12:30 1 : 1 MS
MS
JK Tallinna Kalev
FC Legion-Dynamo Makhachkala
14:00
Dinamo Stavropol
PFK Arsenal Tula
14:30 0 : 0 MS
MS
Khan Tengri FC
FC SKA-Khabarovsk
16:00
FK Akron Tolyatti
PFK Arsenal Tula
17:00
Kyzylžar Petropavlovsk
FC Baltika Kaliningrad
17:00
FK Dinamo Moscow
FK Sochi
17:00
FC Fakel Voronezh
Harju JK Laagri
19:00
SK Super Nova
ASK Voitsberg
19:00
NK Bistrica
ASK Koflach
20:00
ATSV Wolfsberg
Deutschlandsberger SC
20:00
UFC Fehring
TWL Elektra
20:00
ESV Parndorf
FCM Traiskirchen
20:00
Kottingbrunn
Kremser SC
20:00
Rapid Wien II
Taarnby FF
20:30
Karlslunde IF
Torns IF
21:00
Ariana FC
Young Violets Wien
21:00
Union Gurten
İngiltere - Premier Lig
Chelsea
23:00
ER
Tottenham
İspanya - LaLiga
Real Sociedad San Sebastian
23:00
Villarreal
Almanya - Bundesliga
Bayer Leverkusen
22:30
Mainz 05
Fransa - Ligue 1
Metz
23:00
Olympique Lyon
İtalya - Serie A
Bologna FC
22:45
Hellas Verona
Hollanda - Eredivisie
FC Utrecht
22:00
Heracles Almelo
Belçika - Pro Lig
Royal Charleroi
22:45
KRC Genk
Portekiz - Liga Portugal
FC Arouca
23:15
FC Famalicao
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
Al-Taawoun FC
17:00
Al-Akhdood
AL Riyadh
17:00
Al-Raed Club
Al-Fateh SC
20:00
Damac FC
Kupa Libertadores
Sportivo Trinidense
01:00 1 : 1 MS
MS
CD El Nacional
CD Godoy Cruz
03:30 0 : 1 MS
MS
Colo Colo
Gold Cup, Women
Kosta Rika
02:15 0 : 1 MS
MS
Paraguay
Kanada
05:00 6 : 0 MS
MS
El Salvador
UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
Bosna Hersek
15:00 0 : 1 31'
31'
İsveç
Karadağ
16:00
Kuzey İrlanda
Bulgaristan
17:00
Ukrayna
Letonya
17:30
Slovakya
Sırbistan
18:00
İzlanda
Macaristan
19:45
Belçika
Hırvatístan
20:00
Norveç
İspanya
23:00
Hollanda
Fransa
23:00
Almanya
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
Polonya
19:00
İsviçre
İtalya
20:15
İrlanda
İngiltere
22:45
Avusturya
CAF Şampiyonlar Ligi
Al Hilal (SDN)
19:00
Atletico Petroleos de Luanda
Medeama SC
19:00
Al Ahly SC (Egy)
Asec Mimosas
22:00
Simba SC
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
Moca FC
03:00 0 : 3 MS
MS
Nashville SC
Cavaliers FC
05:00 0 : 2 MS
MS
FC Cincinnati
Recopa Sudamericana
LDU Quito
03:30 1 : 0 MS
MS
Fluminense FC RJ
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
Gençlerbirliği
14:00
Bandırmaspor
İngiltere - Championship
Coventry City
22:45
Preston North End
Leeds United
23:00
Leicester City FC
İngiltere - Lig 1
Wigan
22:45
Cheltenham Town
İspanya - LaLiga 2
Real Valladolid
22:30
Real Oviedo
Almanya - 2. Bundesliga
Holstein Kiel
20:30
St Pauli
Wehen
20:30
Paderborn
Almanya - 3. Lig
SC Preussen 06 Munster
21:00
Duisburg
Fransa - Ulusal
Dijon FCO
21:30
ER
Nancy
Epinal
21:30
Chamois Niort
FC Goal
21:30
Rouen
Nimes Olympique
21:30
FC Villefranche Beaujolais
FC Versailles 78
21:30
LB Chateauroux
Red Star FC
21:30
Le Mans FC
Marignane Gignac FC
21:30
SO Cholet
Orleans
21:30
US Avranches
Sochaux
21:30
Martigues
İtalya - Serie B
Cosenza Calcio
22:30
Sampdoria Genoa
İtalya - Serie C, Grup A
AS Giana Erminio
22:45
Lumezzane
İtalya - Serie C, Grup B
SPAL
22:45
Arezzo
US Citta di Pontedera
22:45
ASD Torres Sassari
Hollanda - Eerste Divisie
ADO Den Haag
22:00
Maastricht
FC Groningen
22:00
Helmond Sport
De Graafschap
22:00
Den Bosch
VVV Venlo
22:00
EVV Eindhoven
Willem II Tilburg
22:00
Roda JC Kerkrade
FC Emmen
22:00
SC Cambuur
Belçika - Challenger Pro Lig
Patro Eisden Maasmechelen
22:00
Lierse Kempenzonen
SK Beveren
22:00
KMSK Deinze
Belçika - U21 Pro Ligi
KMSK Deinze
21:30
RFC Liege
Jeugd Lommel SK
21:30
Jeugd Royal Francs Borains
RWD Molenbeek Youth
22:00
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
FCV Dender EH U21
22:00
Jeugd KVC Westerlo
Jeugd KV Kortrijk
22:30
Jeugd KV Oostende
Portekiz - Campeonato de Portugal
Clube Uniao 1919
22:30
CD Gouveia
Portekiz - U19 Şampiyonası
SC Braga
14:00
SL Benfica
İskoçya - Şampiyona
Partick Thistle FC
22:45
Dunfermline Athletic FC
Almanya - Bayernliga Kuzey
TSV Kornburg
21:00
Wurzburger FV
ATSV Erlangen
21:00
ER
DJK Gebenbach
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
Hertha BSC II
21:00
Eilenburg
Lokomotiv Leipzig
21:00
Babelsberg 03
Dynamo
21:00
Greifswalder FC
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
Kilia Kiel
20:30
FC St. Pauli II
Almanya - Bremen-Liga
Werder Bremen (A)
21:00
FC Union 60 Bremen
Oberneuland
21:30
TS Woltmershausen
Almanya - Oberliga Hamburg
FC Suderelbe 1949
21:30
Wandsbeker TSV Concordia 1881
SC Victoria Hamburg 1895
21:30
FC Alsterbruder
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
SG Dynamo Schwerin
21:00
FC Anker Wismar 1997
Almanya - Oberliga Westfalen
FC Brunninghausen 1927
21:45
TUS Bovinghausen 04
Almanya - Regionalliga Batı
Velbert
21:30
Rot Weiss Ahlen
SC Paderborn 07 II
21:30
1. FC Duren
Angola - Girabola
Kabuscorp SCP
18:00
Recreativo Do Libolo
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
CA Tigre Reserve
01:00 0 : 0 MS
MS
Boca Juniors
CA River Plate (Arg)
03:00 2 : 1 MS
MS
Velez Sarsfield Reserve
Arjantin - Primera C
CSDC Espanol
23:00
CA Lugano
Avustralya - A-Ligi
Brisbane Roar FC
11:45 2 : 2 MS
MS
Western United FC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
Broadmeadow Magic FC
12:00
Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NPL, Güney Avustralya
Modbury Jets SC
12:00 2 : 3 MS
MS
Para Hills Knights SC
Avustralya - NPL, Victoria
Werribee City FC
12:30 : 90'
90'
Melbourne City
Northcote City
12:30
Kingston City FC
Preston Lions FC
12:30
Western United FC Youth
Avustralya - NPL,Victoria
Melbourne Knights
11:30 3 : 3 MS
MS
Avondale FC
Green Gully SC
12:00 4 : 1 MS
MS
Manningham United Blues
Avustralya - NSW NPL 1
Sydney FC Youth
11:30 2 : 0 MS
MS
Manly United FC
Avustralya - Queensland NPL
Gold Coast Knights SC
12:30 : 90'
90'
Wynnum Wolves FC
Avusturya - 2. Liga
Team für Wien
20:10
KSV 1919
FC Liefering
20:10
SV Horn
DSV Leoben
20:10
SV Stripfing/Weiden
SV Lafnitz
22:30
St. Pölten
Azerbaycan - Premier Lig
Karabağ FK
15:30
ER
Sumgayit FK
FK KAPAZ
16:00
Gabala FK
BAE - Division 1
AL Taawoun
16:25
Dibba Al Fujairah
Al Urooba UAE
16:25
Al-Rams
Gulf FC
16:25
Masfoot Sports Club
United
16:30
Al-Dhaid
Al Dhafra SCC
16:35
Masafi
Bangladeş - Premier Lig
Sheikh Jamal DC
12:00 2 : 1 MS
MS
Rahmatgonj MFS
Mohammedan SC Dhaka
12:00 2 : 2 MS
MS
Abahani Limited Dhaka
Bashundhara Kings
14:15
Sheikh Russel KC
Bolivya - Profesyonel Lig
Blooming
03:00
ER
Club Aurora
Independiente Petrolero
22:00
Always Ready
Bosna Hersek - Premier Lig
NK Gosk Gabela
20:00
FK Sloga Doboj
Brezilya - Amapaense
Santos FC AP
02:00
ER
Macapa EC AP
Brezilya - Baiano, 1 Divisao
Jequie BA
01:15 2 : 1 MS
MS
Itabuna EC BA
Brezilya - Copa do Brasil
Aguia De Maraba PA
02:00 3 : 2 MS
MS
Coritiba FC PR
Cianorte FC PR
02:00 0 : 3 MS
MS
SC Corinthians SP
Brezilya - Copa do Nordeste
Botafogo FC PB
01:00 1 : 2 MS
MS
AA Altos PI
Brezilya - Copa Verde
SC Humaita AC
02:00 1 : 1 P: 2 - 4
MS
Trem AP
Brezilya - Maranhense
Sampaio Correa FC MA
02:15 2 : 2 MS
MS
Pinheiro AC MA
Brezilya - Sergipano
AD Confianca SE
02:00 4 : 0 MS
MS
AD Atletico Gloriense SE
Bulgaristan - B PFG
FK BDIN VIDIN
15:00
FK Spartak 1918 Varna
Bulgaristan - Parva Liga
POFC Botev Vratsa
16:00
PFC Pirin Blagoevgrad
Botev Plovdiv
18:30
SFC Etar Veliko Tarnovo
Cebelitarık - Ulusal Lig
Lincoln Red Imps
23:00
Mons Calpe SC
Cezayir - Cezayir Kupası
NA Hussein Dey
16:30
ER
MO Constantine
ASO Chlef
17:00
ER
Us Biskra
USM Khenchela
17:00
ER
GC Mascara
CA Batna
17:00
ER
USM Annaba
Cr Zaouia
17:00
ER
MC Alger
ES Setif
18:45
ER
CS Constantine
Cezayir - Lig 1
Ben Aknoun
18:00
ER
MC Alger
Us Biskra
18:00
MC Magra
Ben Aknoun
18:00
JS Saoura
Cezayir - Ligue 2
ASM Oran
17:00
SC Mecheria
Danimarka - 1.Lig
AC Horsens
21:00
Kolding IF
FC Helsingoer
21:00
HB Koege
Vendsyssel FF
21:00
Hilleroed Fodbold
Danimarka - Süperlig
Randers FC
21:00
Lyngby BK
Endonezya - Liga 1
Persita Tangerang
11:00 1 : 1 MS
MS
Persebaya Surabaya
Psis Semarang
11:00 1 : 1 MS
MS
Dewa United
Barito Putera
15:00 0 : 1 31'
31'
Persib Bandung
Ermenistan - Premier Lig
FC Alashkert Yerevan
14:00
FC Van Charentsavan
FC Ararat-Armenia
17:00
FC Pyunik Yerevan
Finlandiya - Lig Kupası
FC Lahti
14:30 1 : 0 DA
DA
IFK Mariehamn
Galler - Cymru Premier
Caernarfon Town FC
22:45
The New Saints
Barry Town United FC
22:45
Haverfordwest
Pen-y-Bont FC
22:45
Aberystwyth Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
Abergavenny Town
22:30
Cambrian & Clydach Vale
Afan Lido
22:30
Goytre Utd.
Caerau Ely FC
22:30
Pontardawe Town FC
Llanelli Town
22:30
Cwmbran Celtic
Taffs Well
22:30
Llantwit Major
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
Llandudno FC
22:30
Buckley Town
Prestatyn Town
22:45
Chirk AAA
Ruthin Town
22:45
Holywell Town
Güney Afrika - Federasyon Kupası
L. Golden Arrows
20:00
TS Galaxy FC
Stellenbosch FC
20:00
Pretoria Callies
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
Chennaiyin FC
17:00
Mumbai City FC
Hindistan - I-Ligi
North Eastern re Organising Cultural Association FC
11:30 1 : 2 MS
MS
Delhi FC
Aizawl FC
16:30
Rajasthan United
Hırvatístan - Druga NL
Hrvatski Dragovoljac
17:00
Jadran Porec
NK Opatija
17:00
Belisce
Hırvatístan - HNL
NK Lokomotiva Zagreb
19:00
NK Osijek
Hırvatístan - Prva NL
NK Sesvete
16:50
Zrinski Jurjevac
NK Jarun Zagreb
17:00
NK BSK Bijelo Brdo
İngiltere - Premier Lig 2
Middlesbrough FC
16:00
Chelsea FC
Aston Villa FC
22:00
Stoke City
İngiltere - Premier Lig Kupası
Nottingham Forest FC
22:00
Sunderland
İngiltere - Professional Development Ligi
Sheffield Wednesday Yedekler
16:00
Coventry City
İrlanda - Birinci Lig
Cobh Ramblers
22:45
Athlone Town
Finn Harps
22:45
Cork City FC
Kerry FC
22:45
Bray Wanderers
University College Dublin
22:45
Treaty United
Wexford FC
22:45
Longford Town
İrlanda - Premier Lig
Drogheda United
22:45
Waterford FC
Dundalk
22:45
Galway United FC
Shelbourne FC
22:45
Shamrock Rovers
St. Patrick´s Athletic
22:45
Bohemians Dublin
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
UD Teror
23:30
Arucas CF
İsrail - Alef Ligi
FC Tzeirei Kfar Kanna
13:35
Hapoel Kafr Kanna
Hapoel Herzelia FC
13:40
Ironi Modiin
Dimona Sport Club
13:45
Hapoel Kfar Shalem FC
Agudat Sport Ashdod FC
14:00
AS Nordia Jerusalem
Maccabi Ironi Acre
14:30
Maccabi Nujeidat Ahmad
Hapoel Bueine
14:30
Maccabi Kiryat Ata-Bialik
Maccabi Ironi Kiryat Malakhi
14:30
Maccabi Shaaraim
SC Tzeirey Taibe
14:40
Hapoel Bnei Zalafa
Hapoel Kaukab
14:45
Ironi Nesher
Baqa Al-Gharbiyye
15:00
Maccabi Achi Nazareth FC
İsrail - Ulusal Lig
Hapoel Acre FC
16:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
Sektzia Ness Ziona FC
16:00
Hapoel Rishon Lezion FC
Maccabi Herzelia
16:00
Hapoel Afula FC
Hapoel Umm AL Fahm
16:00
Hapoel Nof Hagalil FC
Ironi Tiberias
16:00
Maccabi Kabilio Jaffa
İsviçre - Challange Ligi
FC Schaffhausen
21:30
FC Sion
Neuchatel Xamax
21:30
FC Thun
FC Wil 1900
22:15
FC Aarau
İzlanda - League Cup A, Kadınlar
Umf Selfoss
22:00
Breidablik Kopavogur
İzlanda - Lig Kupası A
Afturelding
21:30
Leiknir Reykjavik
Grotta
22:00
Breidablik Kopavogur
Japonya - J.Ligi
Sanfrecce Hiroshima
08:00 2 : 0 MS
MS
Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Eight
12:00 0 : 3 MS
MS
Kashima Antlers
Kamerun - Elite One
Fauve Azur de Yaounde
17:30
Yong Sports Academy
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
Olympiakos Nicosia
20:00
Ypsonas FC
Enosis Neon Paralimni FC
20:00
FC Peyia 2014
Kolombiya - Primera A, Apertura
CD Tolima
00:00 0 : 0 MS
MS
CA Bucaramanga
America de Cali
02:10 0 : 1 MS
MS
CD La Equidad
CD Once Caldas
04:20 1 : 2 MS
MS
CS Deportes Pereira
Atletico Nacional Medellin
04:20
ER
Jaguares de Cordoba
Kolombiya - Primera B
Deportes Quindio
02:00 4 : 0 MS
MS
CD Real San Andres
Real Cartagena FC
23:30
Bogota FC
Atletico FC
23:30
Llaneros FC
Kosova - Birinci Lig
KF Ferizaj
15:00
KF Ulpiana
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
Guadalupe FC
00:00 7 : 0 MS
MS
AD Municipal Turrialba FC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
Larne FC
22:45
Glentoran FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
Bangor
22:45
Ballyclare Comrades
Annagh United FC
23:00
Dundela FC
Lübnan - Premiyer Lig
Nejmeh SC
17:00
Racing Beirut
Macaristan - NB I
MTK Budapest
22:00
Mezokovesd Zsory SE
Mali - Ligue 1
AS Real Bamako
19:00
AS Bakaridjan
Usfas Bamako
19:00
Onze Createurs
AS Police
19:00
AS Korofina
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
Leones Negros UDEG
04:05 1 : 0 MS
MS
CD Tapatio
Club Atletico La Paz
06:05 1 : 0 MS
MS
CSD Dorados Sinaloa
Meksika - Liga Premier Serie A
CF Correcaminos Uat II
19:00
Leones Negros Udg II
Tecos FC
19:00
Tritones Vallarta MFC
Meksika - U23 Liga MX
Puebla FC U23
18:00
Gallos Blancos Queretaro U23
Necaxa U23
18:00
CF Pachuca U23
FC Juarez U23
20:00
Rayados de Monterrey U23
Mısır - Premier Lig
Baladiyyat Al Mehalla
20:00
Ceramica Cleopatra
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
Al-Nahda
16:30
Al-Shabab Oman
Al-Rustaq
16:40
Sur SC
Oman Club
18:45
Sohar
Peru - Premier Lig
Sport Huancayo
23:00
Alianza Atletico
Polonya - Ekstraklasa
GKS Piast Gliwice
20:00
MKS Cracovia Krakow
MKS Pogon Szczecin
22:30
LKS Lodz
Polonya - I Liga
S. Stalowa Wola
19:00
LKS Lodz II
Polonia Bytom
20:30
Radunia Stęzyca
Polonya - I Ligi
Miedz Legnica
20:00
Polonia Varşova
Wisla Krakow
22:30
GKS Tychy
Romanya - Liga 1
AFC Hermannstadt
18:00
Fc U Craiova 1948
FC CFR 1907 Cluj
21:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
Rayon Sports FC
19:00
Musanze
Sırbistan - Superliga
FK IMT Novi Belgrade
19:00
Radnicki Nis
Slovakya - Superliga
FK Kosice
19:30
MFK Skalica
Suriye - Premier Lig
Taliya SC
15:00
Jableh SC
Hutteen SC
15:00
Al-Karamah SC
Al-Fotuwa
15:00
Al-Sahel SC (Syr)
Tanzanya - Premiyer Lig
Mtibwa Sugar FC
14:00
ER
Dodoma FC
Tanzania Prisons
16:00
ER
Kitayosce FC
Mashujaa FC
16:00
ER
Namungo FC
Kagera Sugar
18:00
ER
Jkt Tanzania
Singida BS FC
19:00
ER
Azam FC
Azam FC
21:00
ER
Dodoma FC
Tayland - Thai League 1
Nakhon Pathom United FC
15:00 1 : 0 31'
31'
Muan Thong United
Tayland - Thai Lig 2
Chanthaburi
15:00
Chainat Hornbill FC
Uganda - Premier Lig
Maroons FC
16:00
Bul FC
Kampala Capital City Authority FC
19:00
Kitara FC
Ukrayna - Premier Lig
LNZ Cherkasy
16:30
FC Kryvbas Kriviy Rih
Ukrayna - U19
NK Veres Rivne
13:00
Kolos Kovalivka
FC Rukh LVIV
13:00
Polissya Zhytomyr
SC Dnipro-1
14:00
FC Minaj
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Bayanlar Avrupa Şampiyonası Elemeler
İrlanda
13:30
İsrail
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Premier League International Cup
West Ham United FC
22:00
Brighton and Hove Albion
Uruguay - Premier Lig
CA River Plate (Uru)
23:00
Deportivo Maldonado
Venezuela - Premier Lig
Portuguesa FC
23:00
Deportivo Tachira
Vietnam - V-Ligi
Hoang Anh Gia Lai
13:00 0 : 0 MS
MS
Quang Nam FC
Hong Linh Ha Tinh FC
13:00 1 : 0 MS
MS
Sanna Khanh Hoa Bvn
Song Lam Nghe An
14:00 0 : 1 75'
75'
Cong An Nhan Dan
Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00 2 : 1 59'
59'
Hai Phong FC
Viettel Fc
15:15 0 : 0 16'
16'
Becamex Binh Duong
Yunanistan - U19 Süper Ligi
Olympiacos FC
18:30
Asteras Tripolis

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL